Vizyon ve Misyon

9
Yıllık Tecrübe
image
Çağlar Çevre Danışmanlık Hizmetleri

Misyonumuz

“Çağlar Çevre Danışmanlık Hizmetleri ve Arıtma Sistemleri Ltd. Şti.” olarak çevre adına tüm çalışmalarımızı; profesyonel ekibimizle birlikte eksiksiz olarak sizlere sunmaktayız. Tüm Tebliğ ve Yasaları yakından takip edip her konu da sizlere bilgi aktarmakta ve uygulamaktayız. Sürdürülebilir çevreye her zaman katkıda bulunarak yapmayı misyon edinmekteyiz.

Çağlar Çevre Danışmanlık Hizmetleri

Vizyonumuz

Çağlar Çevre

Çevre adına tüm çalışmalarını; müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yürütüp yurt içinde çevre danışmanlık sektöründe öncü ve örnek bir firma olmayı ve bu hizmeti uluslararası boyutlara taşımayı görev edinen “Çağlar Çevre Danışmanlık Hizmetleri ve Arıtma Sistemleri Ltd. Şti.”; Müşteri isteklerinin beklentilerini karşılamayı, Kurum faaliyetlerinden kaynaklanabilecek çevre üzerindeki olumsuz etkileri, bilime dayalı ve ekonomik çözümler ile azaltmak, Her bir işletmenin çevresel etkilerini değerlendirerek, çevrenin korunmasını ve sağlıklı, güvenli,

çevreye duyarlı işletmelerin kurulmasını sağlamak, * Tebliğ ve yasalar başta olmak üzere tüm yenilikleri, araştırma ve gelişmeleri yakından takip etmek, * Çevre sorunlarına teknoloji sistemi ile çözüme kavuşturmak, * Sürdürülebilir kalkınma ilkesini destekleyecek faaliyetlerde bulunmak, * Her türlü çevresel bilgiye ulaşımı sağlayan ilkelerinden oluşan vizyonumuz ile sadece günümüzde değil gelecekte de adından gururla bahsedilen ve hem ülkemiz hem de dünyamız için sağlam izler bırakan bir topluluk olmayı hedeflemektedir.

image
image
Our Global Partners

We Are Globally Trusted.